Video recenze konference o podnikání: Hvězdný byznys 2015

Dne 18.4.2015 se konala v Hotelu Continental Brno konference pro podnikatele a manažery. Konference Hvězdný byznys trvala celý den od 9h do 18h a později od 19h byl VIP raut. Celá akce byla velmi dobře zvládnutá po organizační stránce. Všech více než 260 hostů zažilo nabité přednášky o kterých si mohli psát do pracovního sešitu, který měl téměř 100 stran a účastníci si do něho mohli zapisovat poznámky. Byl to spíše takový pracovní sešit, aby vše co se naučili nebo co slyšeli na pódiu si mohli poznamenat a uvést do praxe.

 

Program konference Hvězdný byznys 2015

Do programu konference Hvězdný byznys byly zařazeny přednášky týkající se především podnikání a toho jak dosáhnout lepších výsledků a jak si určitě věci v podnikání uvědomit.

Podívejte se na program jednotlivých přednášek:

  1. Podnikání a inovace
  2. Strategie, cíle, fokus
  3. 5 fází neviditelného prodeje
  4. Prodejní strategie
  5. Firemní procesy
  6. Budoucnost prodeje
  7. Efektivita podnikání

 

Přednáška Jiřího Svobody o firemních procesech

Přišel jsem na řadu jako páty a měl jsem přednášku o firemních procesech, které jsou nedílnou součástí každé firmy. Jen to někdo dělá dobře, někdo nedostatečně a někdo vůbec.

Každá firma, i když je v ní pouze jeden člověk, by měla mít dobře zvládnutou komunikaci v prodejním procesu, ale i samotný proces úspěšného odbavení zákazníka. V dnešní době můžeme ztratit zákazníka velmi rychle, stačí opravdu málo k tomu, abychom mu dali důvod pochybovat. Pokud budete mít dobře nastavené produkty/služby a dobře nastavené procesy ve firmě, tak nejen že o zákazníka nepřijdete, ale získáte jich více a budou o vás dobře mluvit. Budou vás doporučovat a v nejlepším případě se stanou i vaším obchodníkem. Ukážeme si jak toho docílit s co nejnižšími náklady a jak vše zajistit i do budoucna.

Jiří Svoboda na konferenci Hvězdný byznys 2015

Jiří Svoboda hovoří o podnikání na konferenci Hvězdný byznys 2015

 

Hvězdný byznys 2015 - podnikatelé

Přednášející konference Hvězdný byznys 2015

hvezdny-byznys-kameraman

Další tipy pro podnikání najdete v sekci Podnikání na online vzdělávacím portálu Kurzo.cz.

Online vzdělávací portál Kurzo.cz

Share this:
Share this page via Email Share this page via Stumble Upon Share this page via Digg this Share this page via Facebook Share this page via Twitter
Jiří Svoboda
Podnikatel a konzultant zabývající se efektivním internetovým marketingem. Zajímá se o inovace ve vzdělávání, podporuje vzdělávání přes internet a používání chytrých internetových nástrojů, které usnadňují život podnikatelům. V podnikání se orientuje na výsledek a budování důvěryhodnosti a zákaznické spokojenosti.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.