Přispějte i Vy k vybudování nové vysoké školy. Hledáme Doc. a Ph.D.

Úzce profilovaná vysoká škola

S kolegy z naší firmy jsme se před nějakou dobou rozhodli, že založíme soukromou vysokou školu a že ji budeme směrovat trošku jiným směrem než všichni ostatní. Chceme dokázat, že i soukromá vysoká škola může být kvalitní a opravdu úspěšná v tom, co přinese studentovi a jeho budoucímu životu.

Je mnoho zlých jazyků, kteří mávnou rukou nebo budou hanit náš záměr s tím, že to nejde, neboť je trh přesycen. My však vycházíme z modelů zahraničních vysokých škol, které se úzce profilují, a tím jsou právě vyjímečné a zajímavé.

Náš záměr je stejný, chceme se na trhu vysokých škol profilovat a zaujmout první místo volby pro ty, kteří chtějí studovat vysokou školu, která jim dá něco do života, nejen teorii a nudné přednášky (i když mnohdy to bez té teorie nejde), ale interaktivní výuku plnou simulací a praxe..

Budování vysoké školy - Vysoká škola informační společnosti

 

Nově vznikající vysoká škola a její příběh

Nově vznikající Vysoká škola informační společnosti bude (2016) soukromou vysokou školou neuniverzitního typu, která si bere za cíl poskytovat vzdělání zaměřené na moderní trendy v oblasti telekomunikací, informačních
a komunikačních technologií, online marketingu a podnikání přes internet. VŠIS udělá vše pro to, aby výuka držela krok s dynamickým vývojem v oboru informačních a komunikačních technologií. Naším záměrem je poskytovat aktuální a relevantní vzdělání, čehož bude dosaženo úzkou spoluprací s odborníky z praxe, firmami a institucemi či zahraničními školami.

Hledáme Doc. a Ph.D. z oboru ekonomie, management a marketing

Pro novou pražskou VŠ (plánovaný termín otevření začátek roku 2016) vypisujeme výběrové řízení na několik pozic. Hledáme zkušené a dobře naladěné profesionály, kteří by nám pomohli vybudovat prestižní soukromou školu s unikátním zaměřením na marketing a obchod.

Aktuálně hledáme tyto pozice:

  • Asistent/odborný asistent pro obor ekonomie a marketingu
  • Docent pro obor ekonomie a marketingu
  • Rektor vysoké školy


Nabízíme
možnost být u něčeho nového, možnost věci ovlivňovat, být ve středu dění při budování školy, dále nabízíme vysoké finanční ohodnocení a další zajímavé možnosti (bonusy, benefity).

Jste tím koho hledáme? Znáte někoho, kdo by se na tyto pozice hodil?
Budu velmi rád, když mipomůžete a budete sdílet tento post nebo pošlete někomu kontakt přímo na mě.

MÁTE ZÁJEM SPOLUPRACOVAT = jděte na www.centrumis.cz/vsis
a získejte více informací o připravované škole, rozepsaný detail jednotlivých pozic a mnoho dalšího nebo mne kontaktujte napřímo přes LinkedIn.

Jiří Svoboda přednáší na rekvalifikačním kurzu specialista marketingu

Není to lehké, ale to se mi právě líbí

Vybudovat VŠ v dnešní době není jednoduchá záležitost. Školy se spíše zavírají než vznikají nové, pro nás je to velká výzva. Potřebujeme zvládnout napsat stovky stránek materiálů, splnit desítky podmínek, najít budoucí prostory vysoké školy, vypsat desítky předmětů a stovky přednášek, najít lektory a garanty předmětů, sepsat mnoho řádů, dát dohromady marketingovou a obchodní koncepci, celkový záměr školy a mnoho dalšího.

Je to velká výzva, už na tom pracujeme několik měsíců, několik věcí už se podařilo. Nyní přišel čas zásadně zapracovat na lektorském týmu a garantech jednotlivých předmětů.

Pokud jste odborník v online marketingu, telekomunikacích, managementu, marketingu aj., máte v tom praxi a vzdělání, tak se spojme a společně vybudujme zajímavou vysokou školu.

Napište mi, a já se Vám obratem ozvu a domluvíme se na spolupráci.

Další informace o vysoké škole a jednotlivých pozicích najdete zde:
www.centrumis.cz/vsis

Studenti rekvalifikačního kurzu a tým CIS

Budu velmi rád za každý váš podnět, připomínku a radu. Jen do toho.

Díky
– Jirka Svoboda

Share this:
Share this page via Email Share this page via Stumble Upon Share this page via Digg this Share this page via Facebook Share this page via Twitter
Jiří Svoboda
Podnikatel a konzultant zabývající se efektivním internetovým marketingem. Zajímá se o inovace ve vzdělávání, podporuje vzdělávání přes internet a používání chytrých internetových nástrojů, které usnadňují život podnikatelům. V podnikání se orientuje na výsledek a budování důvěryhodnosti a zákaznické spokojenosti.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.