Umíte prodat svůj talent? Je nejvyšší čas se to naučit.

Určitě znáte to pořekadlo: “dělejte to, co vás baví”… ale kolik z nás to tak má nastavené?

Zajímavý příběh o člověku co našel svůj talent

Včera mi kolegyně zaslala email s odkazem na web, který vyprávěl příběh o jednom manažerovi, který už nechtěl pracovat v korporaci, ale být více s rodinou a pracovat z domova. Tento člověk byl velmi kreativní a tak se pustil do psaní proslovů a během prvních 31 dní prodal 31 proslovů. Wow!
Povedlo se mu nakopnout svůj talent a nyní se díky tomu věnuje věcem, co ho baví a ještě mu to vydělává. Samozřejmě to nebylo a není jednoduché, neexistuje návod, jak získat super práci a jak být šťastný. Vždy je to každém z nás. Je to o tom, jak se k tomu postavíme a jak hodně na tom budeme makat.
Co ale může pomoci, jsou určité kroky a rady od lidí, kterým se to již povedlo => může vám to zásadně zkrátit cestu k výslednému stavu.
Já sám jsem našel svůj talent v tom, že pomáhám firmám pracovat s jejich obchodní a marketingovou strategií (zvyšování obchodních výsledků). Baví mě to, přináší výsledky a vznikají díky tomu i nová přátelství.
Už se množí lidé, kterým se povedlo najít svůj talent. Čím dál více lidí si uvědomuje, jaké to přináší výhody, když se naučí prodávat svůj talent. Berou to, jako hlavní činnost nebo si tím pouze přivydělávají.
 
Podívejte se na konkrétní a praktické rady, jak prodávat svůj talent >>
Pozor: videa a texty obsahují faktické informace, které hovoří o tom, jak celý byznys funguje.

Sám jsem si tím prošel před třemi lety, kdy mě dostala myšlenka „prodávat můj talent”, ale studoval to v angličtině. Nyní je to upravené pro čechy a v češtině. Nechte se inspirovat >>
Souhrn zajímavých odkazů: 
Přeji fajn den a dobrou inspiraci
Jirka Svoboda
– výkon a efektivita v podnikání
PS: Nevím, jak dlouho budou dostupné informace (co výím, tak asi jen do neděle), tak to dlouho neodkládajte a zjistěte aktuální trend pro rok 2016.
Share this:
Share this page via Email Share this page via Stumble Upon Share this page via Digg this Share this page via Facebook Share this page via Twitter
Jiří Svoboda
Podnikatel a konzultant zabývající se efektivním internetovým marketingem. Zajímá se o inovace ve vzdělávání, podporuje vzdělávání přes internet a používání chytrých internetových nástrojů, které usnadňují život podnikatelům. V podnikání se orientuje na výsledek a budování důvěryhodnosti a zákaznické spokojenosti.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.