Uber a Forbes pomáhali akcí UberPitch začínajícím podnikatelům, startupům získat investora

Uber a Forbes pomáhají začínajícím podnikatelům nebo dobrým nápadům

Dne 15. července 2015 proběhla v Praze unikátní akce, kterou pořádal Uber Praha a Forbes Česko. Přihlásilo se 126 projektů a s Uberem se mohlo svézt vybraných 27 účastníků, kteří měli 15 min na to, aby představili svůj projekt investorovi. Investoři byli celkem tři a každý jezdil v jednom autě, konkrétně to byli: Ondřej Bartoš z Credo Ventures, Adam Kočík z J&T Ventures a Dušan Zábrodský z Rockaway Capital.

Vítězem byly vyhlášeny dva projekty:

  • Pravomat.cz – místo pro všechny právníky a lidi, kteří potřebují právníky
  • a Travel Spicer – tržiště pro cestovatele.

Jednalo se o první takovou akci od Uberu, další #UberPitch proběhne v Nairoby v Keni.

 

Co je Uber

Uber je alternativní taxislužba, která funguje ve více než 300 vybraných městech světa (57 zemí). Vše funguje přes mobilní aplikaci, která je dostupná pro iOS i Android. Zpravidla je Uber mnohem levnější a více cool než ostatní taxislužby, protože jako taxikáři fungují normální lidé (se svým autem), kteří se stali Uber řidičem, nainstalovali si speciální aplikaci a přijímají zakázky od lidí, kteří si stáhnuli aplikaci pro cestující s Uberem. Vše funguje jen přes aplikaci.

Pohybovat se po centru Prahy např. za 50 Kč taxíkem je opravdu výhodné. Platby probíhají čistě přes aplikaci, protože tam máte nahranou svoji kreditní kartu a vše se vám strhává z ní. Taxikář vás tedy nemůže okrást, ani kdyby chtěl. Navíc je tam velmi dobře propracovaný systém hodnocení a Uber taxikáři se špatným hodnocením by již nedostávali poptávky na jízdu. Uber v ČR funguje jen v Praze (Brno musí počkat, ale neví se jak dlouho).

 

Jak se stát Uber řidičem a získat 2000 Kč jako bonus

Pokud vás zaujala možnost jezdit pro Uber a stát se Uber řidičem, tak klikněte a registrujte se. Po dokončení registrace a odježdění 10 jízd získáte bonus 2000 Kč. Jezdit pro Uber můžete jen když se vám chce, záleží tedy jen na vás. Stačí vlastnit auto se 4 dveřmi a mít čistý rejstřík a splnit pár dalších podmínek. Více o všech výhodách a o tom jak funguje Uber řidič.

Registrovat se jako řidič a získat 2000 Kč můžete zde >>

 

Uber rozdává jízdy zdarma

Pokud rád jezdíš taxíkem, tak s Uberem se ti to určitě bude hodně líbit. Protože čteš tento článek, tak jako malou odměnu přijmi JÍZDU ZDARMA S UBEREM. Také jsem před časem aplikoval tuto jízdu a jel jsem z Anděla do Radotína zdarma 😉

Jediné co musíš, tak kliknout na odkaz níže, dokončit registraci, objednat si Uber a první jízda v hodnotě 200 Kč pro tebe bude zdarma.

Získat jízdu od Uberu zdarma >>

 

Share this:
Share this page via Email Share this page via Stumble Upon Share this page via Digg this Share this page via Facebook Share this page via Twitter
Jiří Svoboda
Podnikatel a konzultant zabývající se efektivním internetovým marketingem. Zajímá se o inovace ve vzdělávání, podporuje vzdělávání přes internet a používání chytrých internetových nástrojů, které usnadňují život podnikatelům. V podnikání se orientuje na výsledek a budování důvěryhodnosti a zákaznické spokojenosti.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.