To s vámi musím sdílet, velká hodnota

Musím s vámi sdílet jednu věc. Právě jsem dopsal návod (ebook) na to jak začít s webovou analytikou, jak začít pracovat s Data Based Marketingem. Co měřit, jak to měřit, jak nad tím přemýšlet, jak nastavit obchodní cíle v Google Analytics, co vše byste si na svém webu měli nastavit.

V rámci konference Digital Summit každý přednášející má sepsat návod na základní věci jak vše nastavit krok za krokem. Já svůj návod dopsal před chvilkou a chtěl bych s vámi sdílet mé nadšení.

Moji kolegové a spolu-řečníci také vytvořili své návody a musím říci, že je tam opravdu velká informační hodnota a jestli jste doteď nevěděli jak ty věci na internetu dělat, tak teď už budete vědět. Získáte všech 11 návodů vytištěných, to se tu bavíme o více než 100 stránkách plných hodnotného obsahu (krok za krokem návodů).

Další videa o online marketingu najdete na zde na Youtube kanálu Jiří Svoboda.

Pokud máte zájem o konferenci Digital Summit 2014, tak se >> registrujte zde <<

Na konferenci zazní 11 témat týkajících se toho co bude fungovat v online marketingu v roce 2014. Jedná se o praktickou konferenci, která vám určitě pomůže nakopnout od základu vaše internetové aktivity a konečně začne být vaše online propagace opravdu účinná.

Další skvělá věc, která díky konferenci vznikla a tou je webová stránka: Leden – Měsíc internetu v rámci kterého jsou pořádáný různé webináře a bylo připraveno spoustu obsahu zdarma. Další webinář, který můžete navštívit je v neděli a bude se týkat všech 11 strategií. Přihlásit se na webinář můžte zde.

 

Seznam témat konference:

 1. Info-Marketing
 2. Email Marketing
 3. Video Marketing
 4. Blog Marketing
 5. Jak pracovat s ebooky
 6. Webináře
 7. SEO
 8. Facebook
 9. Affiliate Marketing
 10. PPC
 11. Webová analytika

Digital Summit 2014

Autor článku je Jiří Svoboda

Jiří Svoboda je online marketér, autor projektu Včíslech.cz, Reportivo.czEasytimer.cz a provozovatel několika další projektů. Více o Jirkovi najdete na www.jirka-svoboda.cz/o-mne

Můžete mě sledovat na sociálních sítích:

Autor na Google+: Jirka SvobodaShare this:
Share this page via Email Share this page via Stumble Upon Share this page via Digg this Share this page via Facebook Share this page via Twitter
Jiří Svoboda
Podnikatel a konzultant zabývající se efektivním internetovým marketingem. Zajímá se o inovace ve vzdělávání, podporuje vzdělávání přes internet a používání chytrých internetových nástrojů, které usnadňují život podnikatelům. V podnikání se orientuje na výsledek a budování důvěryhodnosti a zákaznické spokojenosti.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.